Consultanți vânzări cu PFA sau Srl pentru distribuție. Câștiguri lunare de peste zece mii de lei

Specificații
Numele companiei S.C. Trading100 srl
Tip job full time
Experienta experienta peste 3 ani
Nivel de studii calificat
Salariu oferit 1500 - 2500 EURO
Locuri vacante 2
Disponibil imediat da
Descriere

Consultanți vânzări cu PFA sau Srl pentru distribuție.

Câștiguri lunare de peste zece mii de lei,propunere în colaborare cu Firma distributie dispozitive pentru domeniul horeca și beauty.

Adaus comercial și bonusuri de la 1550 Ron la 5700 Ron pentru fiecare comandă realizată .

Se accepta persoane din toata țara cu experienta dovedita in vanzari minim 2 ani.

Detalii suplimentare

Se lucreaza full time atat de la sediu cat si munca de teren de luni pana vineri. Interviurile se desfasoara la sediu in sectoarele de activitate beauty și horeca.

Consultanții de vânzări trebuie să dețină experiență în relațiile cu agenții comerciali din domeniile respective.

Se acceptă doar candidați cu experiență dovedită învânzări minim de 2 ani din Bucuresti sau alte județe.

Nu acceptăm începători fără experiență care își doresc salariu fix sau studenți. Se lucreaza pe bază de PFA sau srl.

FISA POSTULUI CONSULTANT VANZARI

Candidatul ideal:

-comunicativ

-persuasiv

-receptiv la feedback

Foarte bune abilitati de comunicare interpersonala;

Bune abilitati de lucru cu calculatorul: Word, Excel, Power Point, e-mail;

Atitudine pozitiva si orientata catre client;

Cunostinte generale despre SOCIAL MEDIA si Internet;

Bune abilitati si cunostinte de vanzare;

Atitudine proactiva;

Responsabilitate personala;

Orientare catre rezultate.

- experienta relevanta in vanzari

- Bune abilita i de operare PC

- Cunostinte de limba engleza

- Studii medii (studiile superioare constituie avantaj);

- Excelente abilitati de comunicare, relationare si negociere

- Persoana dinamica si proactiva

- Orientare spre nevoile clientului

Descrierea jobului:

Identificarea nevoilor clientilor si consilierea acestora.

Imbogatirea portofoliului de clienti si dezvoltarea retelelor existente

Reprezentarea si promovarea companiei in conformitate cu strategia de vanzare a companiei.

Urmarirea atingerii obiectivelor,

Prezinta, vinde si creste valoarea vanzarilor produselor si serviciilor catre clientii potentiali si existenti cu scopul de a atinge targetul de vanzari al magazinului;

Asigura acuratetea inregistrarii datelor clientilor in bazele de date;

Ofera informatii intr-o maniera eficienta si politicoasa catre clientii potentiali si catre clientii deja existenti ai firmei despre produse si servicii;

Mentine imaginea companiei si respecta standardele ei, livrand servicii de o inalta calitate si profesionalism;

Pregateste rapoarte zilnice despre vanzarile si activarile zilnice;

Este in permanenta la curent cu informatiile sau serviciile nou aparute.

Beneficii:

Pachet salarial atractiv, corelat cu performantele

Sustinere din partea companiei in dezvoltarea personala si profesionala

Mediu de munca placut si dinamic

Siguranta locului de munca

Oferim:

- câștiguri motivante in functie de experienta dovedita + bonusuri de performanta intre 1550 Ron pana la 5700 Ron de fiecare comanda executata.

-contract pe perioada nedeterminata.

Trimiteți CV in limba română în format PDF.