Vei fi notificat de cate ori:

CV-ul tău nu este încă complet.

Completează-ți CV-ul în doar câteva minute!
Odată completat CV-ul poți aplica de câte ori dorești cu un singur click.
Completează CV

Buna ziua, sunt interesat/a de acest loc de munca.
Va trimit in atasament CV-ul meu.

Poti edita Cv-ul tau aici inainte sa il trimiti.

Trimite

Agent imobiliar / Consultant imobiliar / Broker

Specificatii
Numele companiei VAB EXCLUSIVE
Tip job full time
Descriere

Candidatul ideal

Vino alături de noi dacă vrei sa ai o cariera și nu doar un simplu job, dacă vrei sa înveți și sa împărtășești cu noi pasiunea pentru imobiliare, respectul, disciplina și independența financiară.

Cerinte esentiale:

- Foarte bune abilitati de comunicare si relationare cu oamenii.
- Rabdare, entuziasm, ambitie si motivatia de succes.
- Focus pe experienta pozititva oferita clintului si pe rezultate.
- Spirit de echipa si empatie.
- Punctualitate

Descrierea jobului

- Prospectarea pietei imobiliare.
- Contactarea proprietarilor si vizite pe teren.
- Gestionarea si imbunatatirea portofoliului de clienti.
- Negocierea, incheierea si urmarirea tranzactiilor imobiliare.
- Cunoasterea si administarea platformelor de vanzare online

Beneficii

- Comision atractiv și bonusuri
- Suport 24/24 pentru dezvoltare continua
- Mediu de lucru atractiv
- Decontare transport STB

Descrierea companiei

VAB EXCLUSIVE este o companie in plina dezvoltare ce are activităti punctuale, cerinte si task-uri clare, cu feedback constant.
Profesionalismul, promptitudinea, atentia la detalii, comunicarea transparenta si onesta cu clientii sunt valorile morale dupa care ne ghidam.
In agentia noastra, strategia de abordare a clientului in procesul de vanzare este una singura, si anume furnizarea de informatii corecte si prompte pentru fiecare solicitare.

Credem in parteneriate de lunga durata, dar si intr-o atitudine tenace.
Hai sa ne cunoaștem!

    Aplica acum cu CV
    VAB EXCLUSIVE

    Vezi toate anunturile