Vei fi notificat de cate ori:

Atentionare!

Pentru a aplica cu CV trebuie sa ai completat minim 60%.
Vei fi redirectionat spre pagina de editare Micro CV.

Completeaza MicroCV

Sunt interesat/a de acest loc de munca.
Va trimit in atasament CV-ul meu.

Poti edita MicroCv-ul tau aici inainte sa il trimiti.

Trimite

Key Account

Specificatii
Numele companiei SC JACOB TODAY SRL
Tip job full time

Societate in domeniul distribu iei de birotică-papetărie angajează Key Account

Candidatul ideal
- experien a anterioară în vanzari in domeniul distribu iei de minim 3 ani
- excelente abilită i de comunicare;
- cuno tin e de utilizare a pachetului MS Office
- orientat spre nevoile clien ilor
- spirit de organizare dezvoltat
- consecvență și determinare în urmărirea și îndeplinirea obiectivelor companiei
- minim studii medii finalizate (studiile universitare prezintă un avantaj)
- permis de conducere categoria B, cu experien ă de minim 2 ani.
Descrierea jobului
- gestionarea i dezvoltarea rela iilor de afaceri cu clien ii existen i (persoane juridice i institu ii)
- identificarea de noi clien i i oportunită i de dezvoltare a afacerii
- implementarea politicii comerciale i de marketing a companiei în zona alocată
- negocierea de contracte în limitele de competenta stabilite de companie
Beneficii
- un loc de muncă cu un mediu plăcut i reale oportunită i de dezvoltare într-o companie cu vechime
- salariu fix + bonus în func ie de performan e + tichete de masă
- ma ină + laptop + telefon de serviciu
- posibilitatea cre terii în ierarhia companiei

Mai multe detalii la nr de tel . Vă rugăm să trimiteti CV-ul dvs la adresa

*Disclaimer
Prin aplicarea CV- ului dumneavoastră la acest job, sunte i de acord cu prelucrarea datelor cu caracter personal, conform Regulamentului UE 2016/679, privind protec ia persoanelor fizice în ceea ce prive te prelucrarea datelor cu caracter personal. Aceste date ne sunt necesare strict în scopul procesului de selec ie a candida ilor i pentru a fii contacta i i v-a i acordat consim ământul pentru aceasta. Datele cu caracter personal transmise de către candida ii care nu au fost selecta i vor fi terse din eviden ele noastre. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitare i în deplină confiden ialitate.

    Aplica acum cu MicroCV