Vei fi notificat de cate ori:

MicroCv-ul tău nu este încă complet.

Durează doar câteva minute să îl completezi.
Partea bună este că îl completezi o singură dată și poți aplica rapid, de câte ori dorești, cu acesta.
Completeaza MicroCV Durează doar câteva minute

Sunt interesat/a de acest loc de munca.
Va trimit in atasament CV-ul meu.

Poti edita MicroCv-ul tau aici inainte sa il trimiti.

Lider in domeniul securitatii la incendiu angajeaza consilier vanzari

Specificatii
Numele companiei GSC Selvir SRL
Tip job full time

Societate lider de piata pe domeniul securitatii la incendiu angajeaza consilier vanzari echipamente si servicii specializate in showroomul nostru din Bacau.

Esti genul de persoana care nu se lasa pana nu gaseste o solutie care i se potriveste clientului?

Te atrag provocarile si iti doresti sa lucrezi intr-o societate cu sisteme de lucru moderne, care te incurajeaza sa te dezvolti personal si profesional?

Cerinte:

- Cunostiinte bune de operare PC

- Abilitati de vanzare, comunicare si lucru in echipa

- Capacitate de organizare si planificare a activitatii, orientat catre rezultate

- Capacitatea de a gasi solutii adaptate nevoilor clientilor

Constituie avantaje:

- Permisul de conducere

- Studii superioare tehnice, marketing sau IT

- Cunostiinte de gestionare a vanzarilor online (e-commerce)

- Experiența pe o poziție similara: asistent vanzari, lucrator comercial, consultant, customer sales, customer service, customer support, agent vanzari

- Cunoasterea unei limbi straine(in special elngleza)

Responsabilitati:

- Contactarea clientilor persoane juridice(societati comerciale), utilizatori finali ai produselor noastre, prezentarea produselor, realizarea ofertelor, precum si incheierea comenzilor de vanzare cu acestia

- Receptia echipamentelor servisate

- Prezentarea produselor si a serviciilor societatii catre clientilor potentiali

- Mentinearea contactului cu clientii existenti deja in portofoliu

Oferim:

- Infrastructura digitala moderna, mijloace de lucru si comunicare digitala standardizate la toate nivelurile

- Ocazia de a face parte dintr-o echipa tanara si dinamica

- Atmosfera de lucru motivanta, plan de cariera si evolutie personala deosebite.

Va asteptam CV-urile pe adresa gscomro_gmail.com

Prin aplicarea CV-ului dumneavoastra la acest job, sunteti de acord cu prelucrarea datelor cu caracter personal, conform Regulamentului privind protectia persoanelor fizice in ceea ce priveste prelucrarea datelor cu caracter personal. Aceste date ne sunt necesare pentru desfasurarea procesului de recrutare.

Numai candidatii selectati vor fi invitati sa paticipe la interviu la sediul nostru.

Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

    Aplica acum cu MicroCV