Vei fi notificat de cate ori:

Atentionare!

Pentru a aplica cu CV trebuie sa ai completat minim 60%.
Vei fi redirectionat spre pagina de editare Micro CV.

Completeaza MicroCV

Sunt interesat/a de acest loc de munca.
Va trimit in atasament CV-ul meu.

Poti edita MicroCv-ul tau aici inainte sa il trimiti.

Trimite

Loc de munca remote

Specificatii
Numele companiei Asirom
Tip job full time

Caut pentru echipa mea de vanzari persoane cu caracter integru, autentice, empatice cu sau fără experiența in vânzări. Puteți lucra atat full time sau part time și in ambele variante dacă doriți puteți lucra remote. Cerințe:
-capacitate de organizate și planificare
-studiile superioare nu sunt obligatorii dar reprezintă un avantaj
Responsabilități:
- prospectare de piața
-dezvoltare portofoliu clienți
-menținerea relației cu clienții
Beneficii:
-sume fixe atractive și bonusuri de performanța
-posibilitatea de avansare in cariera
-dezvoltare personală și profesională intr un sistem de pregătire și training de specialitate
-mediu de lucru deschis și prietenos bazat pe lucru in echipa
Nr de telefon:

    Aplica acum cu MicroCV