Vei fi notificat de cate ori:

CV-ul tău nu este încă complet.

Completează-ți CV-ul în doar câteva minute!
Odată completat CV-ul poți aplica de câte ori dorești cu un singur click.
Completează CV

Buna ziua, sunt interesat/a de acest loc de munca.
Va trimit in atasament CV-ul meu.

Poti edita Cv-ul tau aici inainte sa il trimiti.

OFERTA ANGAJARE-Coordonator in materie de SSM(Protectia Muncii)-part-time sau program flexibil

Specificatii
Numele companiei TRANSMUNTENIA 1996 SRL
Tip job part time
Carnet conducere B
Descriere

-Se asigura portofoliu de clienti;
-Program flexibil;
-Salariu fix sau in acord (target- in functie de realizari);
-Masina de serviciu;
RESPONSABILITATI
-Mentinerea legaturii cu clientii societatii Transmuntenia1996 SRL;
-Incheiere de contracte;
-Completare documente specifice;
-Predarea facturii si incasarea ei daca este cazul,
-Predarea banilor la casieria societatii;
-Tinerea evidentelor;
CERINTE:
-Disponibilitate pentru deplasari (Bucuresti) la client cu mijloace de transport in comun sau masina de serviciu;
- Daca persoana a lucrat intr-un mediu productiv (Intreprindere, fabrica, uzina, atelier, sectie productie, colectiv) acumuland o experienta in domeniu -constitue un avantaj;
-Persoana comunicativa, agreabila, carismatica, cu simt practic dispusa sa lucreze in echipa;
-Cunosinte minime de lucru pe calculator(Word, Excel);
Avantaje
-Posesor permis cat B;
S.C. TRANSMUNTENIA 1996 SRL Relatii- -DRAGOMIR MIHAI sau Sediu firma : Florin Butirii, nr 3, sector 6

    Aplica acum cu CV
    Mihai Dragomir

    Vezi toate anunturile