Vei fi notificat de cate ori:

Atentionare!

Pentru a aplica cu CV trebuie sa ai completat minim 60%.
Vei fi redirectionat spre pagina de editare Micro CV.

Completeaza MicroCV

Sunt interesat/a de acest loc de munca.
Va trimit in atasament CV-ul meu.

Poti edita MicroCv-ul tau aici inainte sa il trimiti.

Trimite

Reprezentant vanzari camioane - Arad

Specificatii
Numele companiei TH TRUCKS
Tip job full time

TH TRUCKS SRL recruteaza pentru echipa din Arad pentru rolul de Reprezentant vanzari camioane, cu raportare directa catre Director Dealer.

TH TRUCKS va ofera oportunitatea unui mediu motivant, dinamic prin proiectele de dezvoltare si prin echipa sa de profesionisti, fiind in cautarea unui candidat interesat de o provocare profesionala. Candidatului i se va oferi oportunitatea de a contribui la dezvoltarea si la imbunatatirea continua a proceselor din companie.

Responsabilitati:
Identifica si gestioneaza nevoile clientilor din zona alocata
Promoveaza produsele si serviciile companiei
Intocmeste si prezinta oferte, negociaza si incheie contracte comerciale
Identifica noi clienti urmarind cresterea cotei de piata si gestioneaza portofoliul de clienti existent
Configureaza vehiculul in conformitate cu cerintele clientului

Cerinte:
Studii superioare, prezinta avantaj profilul tehnic
Minimum 3 ani experienta in vanzari auto, de preferinta camioane
Excelente abilitati de relationare, comunicare si negociere
Persoana dinamica, persuasiva, orientata spre rezultate
Posesor carnet de conducere categoria B, prezinta avantaj categoria C

Beneficii:
Pachet salarial atractiv
Sistem de bonusare
Masina de serviciu
Training permanent
Posibilitati de dezvoltare profesionala intr-o companie de succes

TH Trucks detine o serie de centre de activitate in intreaga tara, venind in intampinarea clientilor cu servicii integrate prin cele cinci divizii de business: vanzari vehicule noi, vanzari vehicule SH, service camioane, vanzari piese camioane, vanzari anvelope noi si productie anvelope resapate Bandag.

    Aplica acum cu MicroCV