Vei fi notificat de cate ori:

Atentionare!

Pentru a aplica cu CV trebuie sa ai completat minim 60%.
Vei fi redirectionat spre pagina de editare Micro CV.

Completeaza MicroCV

Sunt interesat/a de acest loc de munca.
Va trimit in atasament CV-ul meu.

Poti edita MicroCv-ul tau aici inainte sa il trimiti.

Trimite

Reprezentant Vanzari E.ON

Specificatii
Numele companiei Blue Star Traiding SRL
Tip job full time
Descriere

Candidatul ideal
Căutăm oameni motivați, serioși și dornici de afirmare, dispuși să-și petreacă cea mai mare parte a timpului pe teren, în căutare de clienți.

Abilitățile de manager și spiritul antreprenorial sunt necesare pentru succesul acestui business, pentru diversificarea și dezvoltarea noilor oportunități.

Experien a de minim 1 an în domeniul vânzărilor sau domeniul Energetic/Telecom/IT etc constituie un avantaj, însă NU este obligatorie.

Ne dorim să ai:
- Diplomație, proactivitate și orientare către client;
- Buna cunoaștere a tehnicilor de vânzare;
- Foarte bune abilită i de comunicare, prezentare i ascultare activă;
- Orientare către client;
- Orientare către rezultate și soluții;
- Abilități dezvoltate de negociere și persuasiune;
- Disponibilitate de a călători;

Descrierea jobului
- Promovarea și vânzarea produselor companiei E.ON Energie România și a serviciilor de furnizare de energie electrică și gaz
- Prospectarea pieței și identificarea oportunității de obținere și încheiere de contracte
- Realizarea obiectivelor de vânzări lunare
- Gestionarea și înregistrarea corectă a contractelor semnate
- Identificarea de noi clienți
- Reprezentarea cu integritate a brandului în toate rela iile cu clienții
- Negocierea și încheierea de contracte

Oferim:
- Oportunități de dezvoltare atât pe plan profesional, cât și personal
- Pachet salarial atractiv
- Instructaj în domeniul vânzărilor
- Pachet complex de instrumente de lucru
- Oportunitatea de a lucra într-un mediu energic, alături de colegi cu istorie i experien e în industrii diverse.

Descrierea companiei
Blue Star Trading S.R.L este partener regional E.ON. Suntem o echipa tânără, prezentă la nivel național, iar colegii noștri sunt ambițioși, perseverenți, capabili să se automotiveze. Ei înțeleg că în vânzări câștigul este dependent de rezultate, iar rezultatele îți aduc satisfacția așteptată.

E.ON Energie România este compania platformă care sus ine i coordonează activitatea companiilor opera ionale ale grupului E.ON în sectorul energetic din România.

Obiectivul nostru este să asigurăm furnizarea de gaze naturale i de electricitate pentru consumatori. Ne concentrăm eforturile pentru a fi recunoscu i ca furnizori de solu ii eficiente, competitive i de încredere, care pot aduce mai mult confort pentru clien ii no tri.

E.ON a intrat în România în anul 2005, când a preluat fostele societă i de stat din domeniul gazelor naturale i energiei electrice. Companiile din structura grupului E.ON desfă oară în prezent activită i în 20 de jude e situate în jumătatea de Nord a ării, având circa 3,1 milioane de clien i. În ultimii 11 ani, E.ON a investit în România peste 1,4 miliarde de euro.

    Aplica acum cu MicroCV
    Rares

    Vezi toate anunturile