Vei fi notificat de cate ori:

MicroCv-ul tău nu este încă complet.

Durează doar câteva minute să îl completezi.
Partea bună este că îl completezi o singură dată și poți aplica rapid, de câte ori dorești, cu acesta.
Completeaza MicroCV Durează doar câteva minute

Sunt interesat/a de acest loc de munca.
Va trimit in atasament CV-ul meu.

Poti edita MicroCv-ul tau aici inainte sa il trimiti.

Trimite

Reprezentant vanzari

Specificatii
Numele companiei VALTER SRL
Tip job full time

Firma de distributie materiale electrice, corpuri de iluminat, vopsele lavabile, angajeaza REPREZENTANT VANZARI/ Agent vanzari, pentru judetele Timis, Arad, Caras-severin.

Detaliile postului
CANDIDATUL IDEAL
-Experienta in vanzari minim 3 ani;
-Permis de conducere categ. B obligatoriu;
-Cunoasterea retelei non-food pe partea de vest constitue un avantaj;
-Persoana sociabila;
-Persoana deschisa sa inveti lucruri noi;
-Persoana care are nevoie de un job full time;
-Persoana optimista si care face lucruri cu pasiune;
-Abilitati excelente de comunicare si o atitudine orientata spre client;
-Capacitatea de asimilare rapida, initiativa si amabilitate;
-Punctualitate, responsabilitate;
-Auto-motivat, orientat spre rezultate;

DESCRIEREA JOBULUI
-Prezentarea produselor noastre si promovarea imaginii companiei catre client;
-Sustinerea Sales-Manager-ului in procesul de vanzare;
-Implementarea strategiei de vanzare si urmarirea fidelizarii clientilor;
-Mentinerea relatiilor cu clientii si cu potentialii clienti;
-Promovarea si prezentarea produsului.

BENEFICII:
-Sansa de a avansa pe baza rezultatelor proprii;
-Pachet salarial motivant, raportat la realizariile efectuate; ( 3000-5000lei)
-Se ofera auto si telefon pentru desfasurarea activitatii;
-Atmosfera placuta de lucru intr-o echipa tanara, dinamica si ambitioasa,

In cazul in care sunteti interesat/a trimiteti CV-ul, sau ne puteti contacta telefonic!

    Aplica acum cu MicroCV
    Ovidiu

    Vezi toate anunturile