Vei fi notificat de cate ori:

MicroCv-ul tău nu este încă complet.

Durează doar câteva minute să îl completezi.
Partea bună este că îl completezi o singură dată și poți aplica rapid, de câte ori dorești, cu acesta.
Completeaza MicroCV Durează doar câteva minute

Sunt interesat/a de acest loc de munca.
Va trimit in atasament CV-ul meu.

Poti edita MicroCv-ul tau aici inainte sa il trimiti.

Trimite

Reprezentant vanzari

Specificatii
Numele companiei Optimall Optic
Tip job full time
Experienta experienta 1-3 ani
Nivel de studii necalificat
Carnet conducere B
Locuri vacante 1
Descriere

SC Optimall SRL cauta un nou coleg!
Daca doriti sa faceti parte dintr-o echipa tanara, care are nevoie de dvs in departamentul de vanzari, asteptam CV-ul dvs. Prin platforma Publi24 sau ape adresa de email infoaroundoptimallpunctro
Candidatul ideal pentru noi are experienta in distributia ramelor de vedere sau a lentilelor de contact si a lentilelor aeriene, este o persoana sociabila, ce nu se sperie de provocari, ci gaseste o motivatie in acestea.

Descrierea jobului :
disponibil la calatorii in 3 zile interes de serviciu

Promovarea si vanzarea produselor
Cunoasterea produselor din punct de vedere tehnic si al aplicatiilor;
Monitorizarea segmentului de piata;
Dezvoltarea si mentinerea relatiilor cu clientii.
Atitudine independenta si pozitiva, seriozitate
Cunoasterea pachetului MS Office, Mozilla .

Oferim :
masină de serviciu, telefon;
comision din vanzari; bonusuri;oportunitate de a cumpara masina de serviciu dupa perioada de leasing.
traininguri i oportunită i de dezvoltare personala si profesionala; , asigurare privata .
fidelitate i stabilitate pentru a lucra într-o companie de succes.

    Aplica acum cu MicroCV