Vei fi notificat de cate ori:

MicroCv-ul tău nu este încă complet.

Durează doar câteva minute să îl completezi.
Partea bună este că îl completezi o singură dată și poți aplica rapid, de câte ori dorești, cu acesta.
Completeaza MicroCV Durează doar câteva minute

Sunt interesat/a de acest loc de munca.
Va trimit in atasament CV-ul meu.

Poti edita MicroCv-ul tau aici inainte sa il trimiti.

Trimite

Rohouse Imobiliare te invita sa fii parte din echipa!

Specificatii
Numele companiei Rohouse
Tip job full time
Experienta experienta 1-3 ani
Nivel de studii absolvent
Limbi straine Engleza
Locuri vacante 1
Disponibil imediat da
Descriere

Rohouse Imobiliare isi mareste echipa,
te asteptam sa ne cunoastem, sa-ti impartasim din experienta noastra si sa dezvoltam impreuna tranzactii care sa fie apreciate de clienti.
Descrierea jobului:
sa identifici nevoile clientilor si sa le propui oferta potrivita
sa asiguri mangementul complet al ofertelor
sa aduci oferte in baza de date
sa asiguri consultanta si suport clientilor
Beneficii:
un mediu de lucru placut intr-un birou situat in centrul orasului
o echipa formata care te poate sprijini si indruma
o baza de date consacrata si clienti dedicati
colaborare pe baza de contract si comision din tranzactiile realizate
Asteptam CV-ul tau!

    Aplica acum cu MicroCV