Vei fi notificat de cate ori:

MicroCv-ul tău nu este încă complet.

Durează doar câteva minute să îl completezi.
Partea bună este că îl completezi o singură dată și poți aplica rapid, de câte ori dorești, cu acesta.
Completeaza MicroCV Durează doar câteva minute

Sunt interesat/a de acest loc de munca.
Va trimit in atasament CV-ul meu.

Poti edita MicroCv-ul tau aici inainte sa il trimiti.

Trimite

SPECIALIST OFERTARE PROIECTARE EXPORT pentru LB. GERMANA

Specificatii
Numele companiei Barrier
Tip job full time
Experienta experienta 1-3 ani
Nivel de studii calificat
Limbi straine Germana
Locuri vacante 1

Barrier este lider in piata de usi si ferestre, oferind clientilor sai solutii de calitate, eficiente energetic si care contribuie la conservarea mediului inconjurator.

Vrei sa te alaturi unei echipe de profesionisti care ofera o experienta remarcabila partenerilor sai?

Daca:

Ai cunostinte la nivel conversational de lb. germana
Ai cunostinte de utilizare (baza) program MS Office (constituie un avantaj cunoasterea programelor Winarhi si/sau AutoCad)
Ai experienta in relatiile cu clientii minim 1 an (constituie avantaj activitatea in domenii de constructii , productie, tamplarie pvc/aluminiu,)
Ai spirit pozitiv si vezi mereu partea buna a situatiei,
Ai curajul de a cauta solutii noi,
Pretuiesti fiecare coleg din echipa si fiecare partener,
Esti orientat spre excelenta,
Ii tratezi pe ceilalti asa cum iti doresti sa fii tratat,
Nu faci compromisuri,
Consideri ca numai in echipa poti reusi,
Esti perseverent in atingerea obiectivelor profesionale,
Iti place sa comunici si sa negociezi,
Atunci esti viitorul membru al echipei noastre, pe postul de Specialist Ofertare Proiectare Export .

Descrierea jobului
Iata ce ar trebui sa faci?

Vei prelua si intocmi cererile de oferta,
Vei lansa comenzile ferme catre departamentele de productie,
Vei dezvolta in permanenta portofoliul de clienti al firmei, prin prospectare, contactare, ofertare si consiliere,
Vei urmari indeplinirea obiectivelor de vanzari,
Vei construi relatii de business solide cu clientii actuali si potentiali

Pentru inceput iti oferim:

Venituri motivante corelate cu realizarile individuale ( salariu fix + bonusuri),
Program de lucru de Luni pana Joi 08.00 17.00 , Vineri 08.00 14.30 (weekend liber),
Contract pe perioada nedeterminata,
Asigurare medicala si de viata,
Alte beneficii, la alegere: tichete de masa, tichete de vacanta, pensie privata pilonul III, abonament la sala, prima de transport, ajutor pentru educatie copil,
Program personalizat de training specialitate si integrare,
Un mediu de lucru placut, modern si dinamic, orientat spre dezvoltarea oamenilor,
Oportunitati de avansare in cariera,

    Aplica acum cu MicroCV
    SC ELECTRICPLUS SRL

    Vezi toate anunturile