Vei fi notificat de cate ori:

MicroCv-ul tău nu este încă complet.

Durează doar câteva minute să îl completezi.
Partea bună este că îl completezi o singură dată și poți aplica rapid, de câte ori dorești, cu acesta.
Completeaza MicroCV Durează doar câteva minute

Sunt interesat/a de acest loc de munca.
Va trimit in atasament CV-ul meu.

Poti edita MicroCv-ul tau aici inainte sa il trimiti.

Trimite

Tehnician echipamente cafea

Specificatii
Numele companiei Nordic Food
Tip job full time
Descriere

Buna!

Daca ai deschis acest anunt probabil iti doresti o schimbare in cariera.

Esti o persoana dinamica si reusesti sa comunici usor?
Ai cunostinte tehnice despre aparatele de cafea?
Iti doresti sa lucrezi intr-o companie in continua dezvoltare?
Ai permis auto categoria B si este dispus la calatorii?

Daca raspunsul este "da", noi chiar vrem sa te cunoastem. Te invitam sa aloci putin timp cerintelor de mai jos pentru ca esti cu un pas mai aproape de schimbarea dorita.

Nordic Food cauta candidati in vederea ocuparii pozitiei de Tehnician cafea pentru zonele Moldova si Prahova

Principalele responsabilitati:
- Monitorizeaza functionarea tuturor aparatelor pe care societatea le pune la dispozitia clientilor;
- Raspunde in termen de 24 de ore la solicitarile clientilor legate de eventualele disfunctionalitati ale aparatelor;
- Lunar sau ori de cate ori este necesar, efectueaza la locatiile clientilor verificari ale echipamentelor de cafea: dedurizarea/curatarea espressoarelor de cafea, reglarea rasnitelor si nu numai;
- Instaleaza sau dezinstaleaza aparate la clienti conform planificarii sau la solicitarea superiorului direct;
- Analizeaza si solutioneaza problemele aparute in urma montarii espressoarelor de cafea, avand in vedere remedierea lor;
- Verifica calitatea reparatiilor si reviziilor echipamentelor de cafea;
- Monitorizeaza gestiunea de aparate si piese de schimb.

Ti-am trezit interesul sau esti curios pentru mai multe detalii? Da-mi un semn la , Dan Radulescu, sau trimite-ne aici un CV.

De mai mult de nouăzeci de ani brandul Caff Diemme este activ pe piața cafelei și este cunoscut ca unul dintre brandurile istorice de cafea italiană.
In procesul de producție a cafelei Diemme sunt clar vizibile legăturile dintre tradiție și inovație:
- pasiune și o atenție meticuloasă în alegerea materiilor prime;
- experiență și profesionalism dezvoltate pe parcursul a zeci de ani și care converg într-o specializare exclusivă în sectorul Horeca.
- stabilirea unor parteneriate de lungă durată bazate pe încredere cu clienții săi.

    Aplica acum cu MicroCV