Vei fi notificat de cate ori:

Atentionare!

Pentru a aplica cu CV trebuie sa ai completat minim 60%.
Vei fi redirectionat spre pagina de editare Micro CV.

Completeaza MicroCV

Sunt interesat/a de acest loc de munca.
Va trimit in atasament CV-ul meu.

Poti edita MicroCv-ul tau aici inainte sa il trimiti.

Trimite

Manager echipa vânzări

Specificatii
Numele companiei Compania de recrutare E.C.I.M
Tip job full time
Experienta experienta 1-3 ani
Locuri vacante 1
Disponibil imediat da
Descriere

Cerințe:
Experiență în vânzări dezvoltare de afaceri B2B 2-5 ani
Experiență ideală în afaceri comerciale în industria producătoare de peste 2 ani (marketing, marketing comercial și / sau vânzări)
Diplomă universitară .
Abilități analitice excepționale
Permis categoria B
Limba engleza nivel mediu/avansat
Cunoștințe de operare PC (MS Office)
Cunoștințe Win-Mentor reprezintă un avantaj

Condiții:

Contract: perioada nedeterminata
Pachet salarial competitiv;
Prime de performanta si de sărbători
Oportunități de dezvoltare profesională reală;

Responsabilități:

Gestionați clienții existenți, relațiile cu partenerii de afaceri, generați cerere pe termen lung, dezvoltați și vindeți produse ,conduceți la o creștere profitabilă a afacerii.
Atingeți obiectivele de vânzare în zona geografică sau cu partenerul de afaceri , în conformitate cu planurile de marketing .
Creșteți loialitatea clienților prin evaluarea nevoilor, generarea de cerere și consolidarea relațiilor pe baza nevoilor
Activități legate de clienți și piață: gestionarea strategică a conturilor, consolidarea relațiilor.

Compania de Recrutare ECIM caută OAMENI VALOROȘI PENTRU COMPANII DE SUCCES!

    Aplica acum cu MicroCV
    EchipaCim

    Vezi toate anunturile