Vrei sa primesti notificari de la Romjob?

Trimite

Agent asigurari de viata

Descriere

CANDIDATUL IDEAL:
-Studii medii/studiile superioare constituie un avantaj(minim diploma de liceu);
-Cunostinte medii utilizare PC;
-Atitudine proactiva ,persuasiv si perseverant;
-Bune abilitati de comunicare ,negociere si orientare spre rezultat;
-Experienta anterioara in vanzari constituie un avantaj;
-Spirit de initiativa si capacitatea de a lucra in echipa;
-Experienta in asigurari constituie un avantaj;

BENEFICII:
-Suport pentru autorizarea ca agent de asigurare( obtinerea codului RAF/RAJ);
-Schema de comisioane si bonusuri atractive;
-Grila de salarizare in functie de realizari;
-Posibilitatea de promovare in cadrul programului ”Trepte de cariera”;
-Cursuri de dezvoltare profesionala si personala;
-Posibilitatea dezvoltarii unei cariere de succes pe termen lung in cadrul companiei;
-Posibilitatea de a promova profesional , in functie de performantele inregistrate si de interesul
manifestat pentru activitatea desfasurata;
-Program flexibil;
RESPONSABILITATI:
-Mentinerea si imbunatatirea relatiei cu clientii;
-Promovarea produselor de asigurare ale companiei: asigurari de viata , asigurari de sanatate si asigurari generale;
-Efectuarea analizei de risc pentru client,construirea de oferte si finalizarea vanzarilor;
-Prospectarea permanenta a pietei si promovarea serviciilor financiare;
Detalii la telefon sau trimiteti CV-ul pe adresa de email.

Adauga CV

Fisierele acceptate sunt: doc, docx, pdf cu o marime maxima de 10Mb.

    Chirila Adi

    Vezi toate anunturile