Vrei sa primesti notificari de la Romjob?

Trimite

Agent/Consultant Imobiliar Slatina

Ritz Imobiliare isi mareste echipa si cauta agenti imobiliari cu program full-time !

Profilul colaboratorului nostru:

- ideal cu experienta in: comunicare, imobiliare, marketing, vanzari directe, asigurari, call center, relatii cu publicul, consultanta sau similare.

* nu este necesara experienta in domeniul imobiliar, conteaza implicarea si seriozitatea .

Daca iti place sa lucrezi in domeniul serviciilor, esti motivat/a serios, organizat, corect, ai abilitati de comunicare si negociere, esti o persoana dinamica, vrei sa te dezvolti, noi iti oferim sansa sa lucrezi pe un post la biroul din Slatina, cu contract de munca sau contract de prestari servicii .

CE OFERIM ;
La noi poti gasi tot suportul intr-un sistem de lucru nou care genereaza venituri peste medie, avand posibilitatea de a lucra in cea mai experimentata si recunoscuta agentie din Slatina .
Iti oferim : training, portofoliu clienti, mod de lucru standardizat, independenta financiara, birou ultracentral, softuri performante si expunere maxima, etc., pentru ca avem o vasta expertienta pe piata imobiliara de peste 19 ani într-un mediu de lucru profesionist, organizat și eficient .

Descrierea postului(NU CAUTAM SEZONIERI)
Responsabilitatile dumneavoastra:
- va administra o baza de date cu oferte si clienti;
- negociaza ofertele imobiliare;
- prezenta imobile clientilor companiei;
- intermediaza tranzactii.
- sa fie orientat catre client
- incheierea contractelor cu clientii
- promovarea serviciilor
- promovarea imaginii companiei
- prospectare clienti(FSBO)
- asistenta clientilor
- stabilirea relatiilor cu clientii si servicii post-vanzare
- prezentarea sistemului de lucru;
- administrarea, promovarea si gestionarea portofoliului;
- promovarea proprietatilor in sistemul de marketing;
- dezvoltarea relatiilor pe departamentul stabilit.
- sa detina permis de conducere cat.B
- se cunoasca o limba straina: engleza, italiana .

Cerem corectitudine, seriozitate, responsabilitate, implicare !
CRITERII PRINCIPALE DE DEPARTAJARE A CANDIDATILOR :
1. BUNE ABILITATI DE COMUNICARE
2. PERSOANA MOTIVATA, DINAMICA SI ACTIVA
3. RESPONSABILITATE PERSONALA
4. EXPERIENTA IN VANZARI SI MARKETING
5. SIGURANTA DE SINE SI ASPECT ELEGANT
6. EXPERIENTA CALL CENTER
7. STUDII SUPERIOARE
8. CUNOSTINTE CALCULATOR
9. PERMIS DE CONDUCERE

Daca esti o persoana dinamica, activa, serioasa, organizata, ai initiativa, iti place sa comunici, te regasesti in descrierea de mai sus si iti place acest tip de job, programeaza-te la un interviu .

DORIM CV-URI DE LA PERSOANE REAL INTERESATE DE ACEST JOB SI CARE SE INCADREAZA IN CRITERIILE PRINCIPALE DE DEPARTAJARE !

Te asteptam !
Relatii la : 0744.82.11.26
www.ritzimobiliare.ro

Adauga CV

Fisierele acceptate sunt: doc, docx, pdf cu o marime maxima de 10Mb.