Vrei sa primesti notificari de la Romjob?

Trimite

Agent cumpărări în domeniul agricol

Descriere

Evocrop recruteaza agent cumparari in domeniul agricol.
Suntem o companie romaneasca in plina dezvoltare care cauta sa isi extinda echipa pentru a putea solutiona in mod prompt si eficient solicitarile partenerilor nostri.

Responsabilitati:
- Vei identifica si vei selecta furnizorii in vederea achizitionarii de cereale astfel incat acestia sa indeplineasca criteriile de pret, calitate si data de livrare impuse de companie,
- Vei mentine si vei dezvolta relatia de colaborare cu furnizorii, urmarind derularea corespunzatoare a contractelor comerciale (din punct de vedere al conditiilor comerciale, tehnice, financiare, etc)
- Vei monitoriza schimbarile din piata cerealelor, face predictii in ceea ce priveste evolutia preturilor si impactul acestora asupra activitatii viitoare a companiei
- Vei crea, dezvolta si mentine relatii cu furnizorii importanti
- Vei pregati si vei conduce negocierile cu furnizorii cheie
- Vei fi responsabil pentru organizarea evaluarea anuala a furnizorilor-cheie
- Te vei asigura de realizarea targetului lunar in conformitate cu planul de cumparari aprobat

Cerinte:
- Studii medii
- Permis de conducere categ. B

Beneficii:
- Pachet salarial atractiv
- Posibilitatea de dezvoltare profesionala
- Mediu de lucru intr-o echipa tanara si dinamica
- Autoturism de serviciu

Persoanele interesate sunt rugate sa trimita un CV la adresa de email sau sa apeleze numarul de telefon 0751/114.619 .

Adauga CV

Fisierele acceptate sunt: doc, docx, pdf cu o marime maxima de 10Mb.