Trimite

Agent de vanzari prin telefon Studio Moderna Ploiesti

Descriere

Candidatul ideal

Nu ai deloc experienta dar esti o persoana comunicativa si ambitioasa?
Iti place sa vorbesti mult la telefon?
Iti atingi mereu obiectivele?
Vino si creste alaturi de noi!

Ai experienta profesionala dar vrei mai mult?
Vino si dezvolta-te alaturi de noi si poti avea o cariera de succes in vanzari si in relatiile cu clientii!

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- Prezentarea si promovarea prin telefon a ofertelor de vanzari;
- Dezvoltarea relatiei cu clientii companiei;
- Participarea la atingerea targetelor de vanzari.

Beneficii:
- Posibilitatea de a castiga cat doresti (salariu fix + bonusuri nelimitate + tichete de masa 15 lei/tichet);
- Experienta valoroasa intr-o companie multinationala de vanzari directe de succes;
- Contract de munca pe perioada determinata/nedeterminata;
- Program de lucru flexibil;
- Servicii medicale la o clinica privata;
- Traininguri, competitii si concursuri motivationale;
- Excursii internationale cu cei mai performanti colegi;
- Oportunitati de avansare si promovare in cariera.

Hai in echipa noastra!

Locatia noastra este : Str. Gheorghe Grigore Cantacuzino, nr.332, etaj1.
Pentru angajatii din Campina asiguram transportul pana la sediul din Ploiesti si retur.

Trimite-ne CV-ul tau si hai sa ne cunoastem!

Mesaj
Adauga CV

Fisierele acceptate sunt: doc, docx, pdf cu o marime maxima de 10Mb.