Vrei sa primesti notificari de la Romjob?

Trimite

Agent imobiliar-Sibiu

Descriere

Descriere Candidatul ideal:
Tu esti candidatul ideal. ;)

Descrierea jobului
Recrutam agenti imobiliari
Vrei o cariera in care te poti dezvolta atat pe plan profesional cat si personal? Posibilitatile sunt nenumarate!
Nu avem pretentii de la tine, noi vrem ca tu sa reusesti!
Daca tu crezi ca esti potrivit pentru acest job, si noi credem la fel!

Program flexibil!
Venituri substantiale in functie de implicarea ta!

Descrierea companiei
Agenție imobiliară cu vechime de 14 ani, a cărui sediu se află în județul Prahova, fiind numarul 1;

Agenția a fost fondată de doi soți cu pasiune pentru domeniul imobiliar și cu dorința de a contribui la această piață importantă, de a fi un sprijin și ajutor pentru oricine își caută casa visurilor sau investiția perfectă în acest domeniu;

Rocfam Imob are peste 50 de agenți colaboratori în toată țara, prestând servicii profesionale prin care ajută oamenii să își găsească o locuință potrivită, după cerințele fiecăruia în parte;

Numărul agenților crește exponențial în fiecare lună! Daca vrei sa fii unul dintre ei, tot ceea ce trebuie sa faci este sa aplici acum
Atentie! Acest job nu se bazeaza pe salariu fix si nu genereaza venit in cartea de munca. Este un contract de colaborare pe baza de comision!
Pentru detalii va rugam sunati de Luni pana Vineri intre orele 10:00-20:00 la numarul 0734642772!

Adauga CV

Fisierele acceptate sunt: doc, docx, pdf cu o marime maxima de 10Mb.