Vei fi notificat de cate ori:

Atentionare!

Pentru a aplica cu CV trebuie sa ai completat minim 60%.
Vei fi redirectionat spre pagina de editare Micro CV.

Completeaza MicroCV

Sunt interesat/a de acest loc de munca.
Va trimit in atasament CV-ul meu.

Poti edita MicroCv-ul tau aici inainte sa il trimiti.

Trimite

Agent Vanzari Anvelope

Specificatii
Numele companiei Madyt Autoserv
Tip job full time
Experienta experienta 1-3 ani
Carnet conducere B
Beneficii • Masina de serviciu, laptop, telefon;
Disponibil imediat da
Descriere

Descrierea si responsabilitatile postului:
• Vanzare de servicii vulcanizare mobile si anvelope, pentru toate categoriile de autoturisme, camioane si utilaje agro-ind, diverse aplicații de lucru;
• Identifica si contracteaza potentiali clienti in vederea emiterii ofertei, negocierii, incheierii si executarii contractelor comerciale
• Vizite clienți;
• Prezinta si promoveaza produsele organizației;
• Urmareste realizarea targetului de vanzari;
• Intocmeste rapoarte de vanzari;

Cerinte:
• Experienta in vanzari;
• Studii medii/superioare;
• Cunostinte generale in domeniul auto;
• Abilitati de comunicare verbala si scrisa, relationare si negociere;
• Cunostinte operare PC, Pachetul Office;

Beneficii:
• Masina de serviciu, laptop, telefon;
• Contract perioada nedeterminata;
• Venituri financiare motivante+bonus in functie de performante.

Pentru detalii suplimentare va rog sa ne contactati la numarul de telefon 031.434.3165 sau
Persoanele interesate sunt rugate sa trimita CV-ul la adresa de email

    Aplica acum cu MicroCV