Vrei sa primesti notificari de la Romjob?

Agent vanzari D2D pentru INTEGRATED MOBILE COMMUNICATIONS ( IMC ) – partener ENEL

Descriere

DOMENIU : VANZARI
EXPERIENTA: 0 – 2 ANI
TIP JOB: FULL TIME

CERINTE
Daca esti la inceput de drum, fara experienta profesionala, dar plin de ambitie si dinamism, esti binevenit in echipa IMC, o echipa tanara, ambitioasa, dinamica, dar incompleta.

Calitatile pe care le cautam la viitorii nostri colegi sunt:

- buna comunicare si simt al umorului
- ambitios, dinamic, dornic de munca
- perseverant, bun negociator, organizat
- responsabil, orientat catre satisfacerea clientilor

RESPONSABILITATI

Deoarece suntem exigenti, responsabilitatile noilor colegi sunt:

- vanzarea si promovarea contractelor de energie electrica, gaze natural si alte produse
- munca pe teren 90% din timp
- identificarea nevoilor clientilor si gasirea solutiilor optime pentru fiecare situatie
- transparenta si professionalism in transmiterea informatiilor catre client
- respectarea targetului de vanzari zilnic/lunar
- raport zilnic de activitate catre superiorii ierarhici

BENEFICII

- pachet salarial motivant compus din salariu fix + comision din vanzari
- bonuri valorice
- contract individual de munca pe perioada nedeterminata ( 8 h / zi )
- program de lucru flexibil
- telefon serviciu
- autoturism de serviciu pentru agentii performanti

CONTACT
Luciana Cotoarba
Area Sales Manager

/ +40 727 680 362
Happy Group Bucuresti
Splaiul Unirii 165 ImpactHub

Adauga CV

Fisiere acceptate: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt, avi, mp4, cu o marime maxima de 10Mb.