Vei fi notificat de cate ori:

MicroCv-ul tău nu este încă complet.

Durează doar câteva minute să îl completezi.
Partea bună este că îl completezi o singură dată și poți aplica rapid, de câte ori dorești, cu acesta.
Completeaza MicroCV Durează doar câteva minute

Sunt interesat/a de acest loc de munca.
Va trimit in atasament CV-ul meu.

Poti edita MicroCv-ul tau aici inainte sa il trimiti.

Trimite

AGENT VANZARI

Specificatii
Numele companiei ALMAR INNOVATION
Tip job full time
Descriere

REPREZENTANT VANZARI

Detaliile postului
CANDIDATUL IDEAL
-Persoana sociabila;
-Persoana deschisa sa inveti lucruri noi;
-Persoana care are nevoie de un job full time;
-Persoana optimista si care face lucruri cu pasiune;
-Abilitati excelente de comunicare si o atitudine orientata spre client;
-Capacitatea de asimilare rapida, initiativa si amabilitate;
-Punctualitate, responsabilitate;
-Auto-motivat, orientat spre rezultate;
-Permis de conducere obligatoriu;

DESCRIEREA JOBULUI
-Prezentarea produselor noastre si promovarea imaginii companiei catre client;
-Sustinerea Sales-Manager-ului in procesul de vanzare;
-Implementarea strategiei de vanzare si urmarirea fidelizarii clientilor;
-Mentinerea relatiilor cu clientii si cu potentialii clienti;
-Promovarea si prezentarea produsului.
BENEFICII:
-Sansa de a avansa pe baza rezultatelor proprii;
-Pachet salarial motivant, raportat la realizariile efectuate;
-Program flexibil, independenta in organizarea muncii;
-Atmosfera placuta de lucru intr-o echipa tanara, dinamica si ambitioasa, in plina expansiune;
-Oportunitatea de a te dezvolta personal prin traininguri de specialitate si seminarii;
-Calatorii in diferite tari.
Numar de telefon:
Adresa e-mail:

    Aplica acum cu MicroCV