Vrei sa primesti notificari de la Romjob?

Trimite

Agent Vânzări

Firma specializata în domeniile: Tâmplăriei pvc-aluminiu, Uși de Garaj, Tehnica Parasolara, etc, cu o experiență de peste 15 ani, dorim sa ne mărim echipa de lucru și dorim sa angajam un Agent de Vânzări.

RESPONSABILITĂȚI
1.Promovarea și vânzarea produselor societății
2.Identifica necesitățile clienților și ii consiliază pentru alegerea celei mai bune soluții
tehnice și comerciale;
3. Susține negocierea cu clienții și procesul de vânzare
4. Menține relația post-vânzare cu toți clienții din portofoliu
5. Raportează zilnic activitatea desfășurată

CERINȚE
1. Abilități de comunicare și negociere;
2. Cunoștințe financiare și contractuale de baza;
3. Experiența în domeniul vânzărilor minim 1 an (experiența în domeniul tâmplăriei PVC constituie un avantaj);
4. Cunoștințe bune de operare PC;
5. Seriozitate, corectitudine, punctualitate.
6. Permis de conducere cat B

BENEFICII OFERITE:
*Salariu Fix + Comision din Vânzări
*Masina de serviciu
*Telefon
*Laptop

* Program Flexibil !!!

CV-urile se pot depune la sediul firmei din Lugoj, Str. Timișoarei, Nr.93, Județul Timiș.

Detalii la Nr. 0722981715

Anunturi recomandate

Adauga CV

Fisierele acceptate sunt: doc, docx, pdf cu o marime maxima de 10Mb.