Vrei sa primesti notificari de la Romjob?

Trimite

Agent Vânzări

Compania Salon Boarding Pass din Brașov angajează agent de vânzări:

Cerințe:
Abilități foarte bune de comunicare;
Experiență într-un post similar prezintă avantaj
Experiență in domeniul frumuseții prezintă avantaj
Studii medii
Răbdare, perseverență și atenție la detalii;
Orientare către client;
Abordare empatică și diplomatică în interacțiunile cu clienții;
Abilități de organizare, prioritare și de gestionare eficientă a responsabilităților;
Abilități în utilizare pc, office.

Descrierea postului :
Este o pozitie full-time, cu salariu competitiv, beneficii anuale si oportunitati de formare profesionala continua;
Promoveaza si vinde produsele din protofoliul companiei;
Contacteaza noi clienti pentru inceperea unei colaborari;
Marirea portofoliului de client;
Intretine / dezvolta relatia cu clientii existenti ai companiei;
Urmareste realizarea planului de vanzari , indeplineste strategia si obiectivele pe vanzari;
Intocmirea documentelor aferente vanzarii;
Program de lucru flexibil;
Salariu fix + comision.

Adauga CV

Fisierele acceptate sunt: doc, docx, pdf cu o marime maxima de 10Mb.