Trimite

Agenti de vanzari

Cerințe: Inițiativă, orientare către soluții și rezultate, perseverență;

Experiență în vânzări B2B;

Permis auto categoria B .

Cunoasterea unei limbi de circulatie internationala (Limba engleză, franceza, germana, etc - constituie avantaj) ;

Condiții: Salariu competitiv pe piața muncii;

Bonusuri de performanță;

Participare la cursuri susținute de traineri cu o carieră remarcabilă în vânzări, pentru dezvoltare profesională;

Responsabilități:​ Vânzarea produsului potrivit, la prețul potrivit, clientului potrivit, pentru atingerea obiectivelor lunare;
Atitudine orientata catre client,spirit de echipa si inovativ.

Vizita clienților prin delegații periodice în țară;

Promovarea produselor din portofoliu;

Gestionarea partenerilor din portofoliu;

Găsire clienți noi.

Mesaj
Adauga CV

Fisierele acceptate sunt: doc, docx, pdf cu o marime maxima de 10Mb.