Vrei sa primesti notificari de la Romjob?

Trimite

Angajam agent vanzari in domeniul tamplariei PVC

Descriere

TGI TERM SRL Pascani angajeaza agent de vanzari

Candidatul ideal:
-comunica usor cu ceilalti, se adapteaza si poate sa convinga usor;
- persoana energica, orientata spre rezultate si spre invatare;
- preocupat sa construiasca si sa dezvolte relatii puternice cu clientii;
- permis cat B
- abilitati de lucru cu calculatorul

Descrierea jobului:
- deplasare pe teren
- invatarea produselor din oferta companiei
- ofertarea pe calculator cu soft specializat
- vanzarea produselor precum și consilierea tehnica in vederea alegerii solutiei optime care sa raspunda nevoilor clientilor
-Mentinerea si dezvoltarea portofoliului de clienti
-efectuarea de masuratori pentru elementele de tamplarie cerute de clienti

Beneficii:
-salar + comision
-bonusuri de performanta
-masina, telefon, laptop
-cursuri tehnice + vanzari
-program de luni pana vineri
-posibilitatea de a avansa

Cv urile se pot depune la adresa de mail

Adauga CV

Fisierele acceptate sunt: doc, docx, pdf cu o marime maxima de 10Mb.