Trimite

Call center in limba spaniola Cluj

Angajam in Cluj vorbitori de limba spaniola cu sau fara experienta in industria Call Center BPO, pentru proiectele Outbound-Teleselling si Telemarketing.

Candidatul ideal:

- persoana empatica, comunicativa, inclinatie spre persuasiune;
- persoana auto-didacta, sa doreasca sa invete pentru a fi cel mai bun;
- persoana proactiva, orientata spre indeplinirea unor obiective bine stabilite;
- abilitati cheie: perseverent, spirit competitiv, disciplinat, muncitor;
- converseaza la nivel avansat in limba spaniola si are cunostinte medii- avansate de operare PC.

Descrierea jobului
Cerinte:

- cunoasterea limbii spaniole nivel mediu-avansat;
- atitudine pozitiva, capacitate foarte buna de comunicare si relationare, atat cu clientii, cat si cu colegii;
- empatie si atitudine pro-activa fata de client;
- cunostinte foarte bune de operare PC;
- experienta in domeniu poate constitui un avantaj, dar nu este obligatorie.

Se ofera:

- contract de munca pe perioada nedeterminata, conditii de munca stabile;
- salariu fix cu posibilitatea de crestere rapida in functie de realizarile inregistrate;
- concursuri cu premii consistente in bani/ excursii/ produse electronice/ etc;
- mediu de lucru agreabil, profesionist, conditii deosebite si resurse corespunzatoare pentru a face performanta;
- posibilitati de dezvoltare personala si profesionala, de promovare la ORICE nivel in companie pe baza rezultatelor si a intentiilor asumate;
- posibilitatea de integrare intr-o echipa tanara, profesionista, motivata;
- team buildinguri anuale si evenimente private;
- training si formare continua la locul de munca.

Mesaj
Adauga CV

Fisierele acceptate sunt: doc, docx, pdf cu o marime maxima de 10Mb.