Vei fi notificat de cate ori:

Atentionare!

Pentru a aplica cu CV trebuie sa ai completat minim 60%.
Vei fi redirectionat spre pagina de editare Micro CV.

Completeaza MicroCV

Sunt interesat/a de acest loc de munca.
Va trimit in atasament CV-ul meu.

Poti edita MicroCv-ul tau aici inainte sa il trimiti.

Trimite

Angajam Operator Tehnic Vanzari – piese auto.

Descriere

Responsabilități:
- Identificarea pieselor auto în programe specifice;
- Ofertarea pieselor auto către clienți;
- Participarea activă la mărirea portofoliului de clienți;
- Oferirea de consultanță și realizarea de prezentări de produse clienților;
- Întreținerea relațiilor cu clienții deja existenți;
- Respectarea regulamentelor și politicilor companiei;

Cerințe:
- Experiența în vânzarea de piese auto;
- Abilități de negociere și persuasiune;
- Spontaneitate;
- Seriozitate;
- Abilități de comunicare;
- Adaptabilitate;
- Studii superioare în domeniul auto – constituie avantaj;

Beneficii:
- Pachet salarial foarte atractiv.
- Mediu de lucru tanar si dinamic.

Pentru mai multe detalii, nu ezitați să ne contactați la nr. de telefon 0 sau să ne trimiteți un CV la adresa de e-mail

    Aplica acum cu MicroCV