Trimite

Angajam vorbitori de limba spaniola in Cluj

Descriere

Call Center Agent

Responsabilitati:
-preluarea apelurilor telefonice de la clienți conform procedurilor și standardelor interne a companiei
-furnizare informații corecte și complete privind produsele companiei
-analizarea cerințelor clienților și oferirea de consultanta privind serviciile companiei

Cerințe:
-cunoașterea limbii spaniole nivel avansat

-foarte bune abilitați de comunicare și orientare către client

Beneficii:

-pachet salarial atractiv pe 5 ore

-posibilități de avansare in funcție de performante

Persoanele interesate sunt rugate sa trimită CV și/sau Scrisoare de intenție la adresa de E-Mail.

Mesaj
Adauga CV

Fisierele acceptate sunt: doc, docx, pdf cu o marime maxima de 10Mb.