Vei fi notificat de cate ori:

Atentionare!

Pentru a aplica cu CV trebuie sa ai completat minim 60%.
Vei fi redirectionat spre pagina de editare Micro CV.

Completeaza MicroCV

Sunt interesat/a de acest loc de munca.
Va trimit in atasament CV-ul meu.

Poti edita MicroCv-ul tau aici inainte sa il trimiti.

Trimite

Agent Achiziții

Specificatii
Numele companiei Compania de recrutare E.C.I.M
Tip job full time
Experienta experienta 1-3 ani
Locuri vacante 1
Disponibil imediat da
Descriere

Cerințe:

Absolvent al învățământului superior inginerie sau economice

Experiență in Achiziții constituie avantaj

Cunoștințe solide de a lucra in programul Microsoft Office (Excel obligatoriu nivel mediu / avansat)

Cunoașterea limbii engleze nivel mediu / avansat

Diplomație și abilități de negociere

Abilități de planificare și monitorizare

Capacitate de sinteză

Capacitate de organizare și anticipare

Capacitate de comunicare

Flexibilitate ,gândire analitica

Spirit de ordine și disciplină

Condiții:

Pachet salarial atractiv

Alte beneficii care se discuta la interviu

Responsabilități:

Identifică necesarul de aprovizionare

Participă/negociază cu furnizorii prețurile de achiziție, supervizează derularea contractelor

Analizează/recomandă alegerea produselor

Selectarea ofertelor, evaluarea diverselor canale de aprovizionare in funcție de calitate, servicii si costuri

Urmărește comenzile de aprovizionare/desfacere

Întocmește oferte de preț

Răspunde de calitatea relației cu furnizorii

Se ocupa de partea logistica/expediere

Colaborează cu departamentul tehnic si de producție pentru a lua cele mai bune decizii

Elaborează rapoarte specifice

Compania de recrutare ECIM caută oameni Valoroși pentru Companii de Succes

    Aplica acum cu MicroCV
    EchipaCim

    Vezi toate anunturile