Vrei sa primesti notificari de la Romjob?

Trimite

Asistent Relatii Clienti / Call center

Esti pasionat/a de fashion ? iti place sa te implici si sa ghidezi persoanele din jurul tau in materie de moda? Ai dictie buna si iti place sa lucrezi cu publicul? StarShinerS te vrea in echipa! Suntem o echipa tanara specializata in moda si shopping online de piese vestimentare.

Cerinte :
- cunostinte la nivel avansat : maghiara - scris si vorbit
- experienta in relatiile cu clientii ( reprezinta avantaj )
- orientare catre client
- persoana dinamica, organizata, responsabila, atenta la detalii;
- bune abilitati de comunicare, claritate in exprimare, vocabular si dictie foarte buna
- cunostinte foarte bune de gramatica limbii romane
- atitudine pozitiva, punctualitate, spirit de echipa, entuziasm, rabdare, calm, politete, rezistenta la stres
- cunostinte bune de utilizare a MS Office (Word si Excel);
- cunostintele de marketing constituie avantaj;
- Constituie avantaj experienţa profesională în domenii care presupun relaţionare cu clienţii

Responsabilitati:
- preluarea apelurilor telefonice venite din partea clientilor;
- comunicare cu clientii prin e- mail, chat, facebook;
- consilierea clientilor in alegerea articolelor si vanzarea lor;
- inregistrarea corecta si completa a informatiilor obtinute in urma apelurilor
- inregistrarea comenzilor telefonice
- solutionarea reclamatiilor;

Beneficii:
-Salariu motivant
- Tichete de masa
- Bonus de Craciun si Paste
- Bonusuri de performanta
- Transport asigurat
-Sansa de a promova
- Flexibilitate la orar
- Mediu de lucru placut si modern
- La fiecare 3 ani se acorda o zi de concediu de odihna in plus

Contact:
0741 551 551

Adauga CV

Fisierele acceptate sunt: doc, docx, pdf cu o marime maxima de 10Mb.