Vrei sa primesti notificari de la Romjob?

Trimite

Cautam Agent Colaborator cu Birou Propriu

Căutăm un nou agent colaborator care să ne completeze echipa.

Așteptările noastre:
- Birou pentru desfășurarea activității de agent colaborator. Vei lucra independent din propriul spațiu!
- Aptitudini bune de comunicare și de relaționare cu clienții
- Cunoștințe de operare PC (Word, Excel, Outlook)
- Experiență în vânzări și/sau negociere
- Seriozitate
- Perseverență
- Cunoașterea limbii engleze sau a limbii germane - prezintă avantaj

Descrierea jobului
-Atragerea de noi clienti, persoane fizice, care au lucrat legal în Germania și doresc să-și recupereze alocația de stat pentru copii și impozitul pe venit
-Pregătirea dosarelor de recuperare
-Gestionarea portofoliului de clienți pe toată durata fazei de recuperare

Ce oferim:
- Venit pe bază de comision
- Program flexibil
- Training specializat
- Mediu de lucru plăcut

Descrierea companiei

Taxkont s-a înființat în anul 2008 în România. Oferim servicii de recuperare impozite și alocații de stat pentru copii din Germania.
Avem o experiență bogată în domeniul recuperărilor de beneficii fiscale și sociale si avem o politică tarifară corectă și transparentă.
Impreună cu reprezentanții noștrii din Germania, prin colaborarea cu agențiile fiscale și cu agențiile pentru plăți și inspecție socială din țara respectivă, asigurăm clienților nostrii recuperări sigure și maximale.

Dacă ești interesat, sună-ne la 0721294073 și povestește-ne despre tine.

Adauga CV

Fisierele acceptate sunt: doc, docx, pdf cu o marime maxima de 10Mb.