Trimite

Căutăm agenți de vânzări pasionați de mașini din București

HHO AGENT SRL lider național în domeniul decarbonizărilor auto și tratării filtrelor de particule angajează agent de vânzări la sediul din București.

Un agent de vânzări pentru noi este o persoană disciplinată, orientată să maximizeze vânzările companiei și cu relații la nivel național în industria auto.

Obligațiile și responsabilitățile cheie

Maximizați oportunitățile de vânzare programând întâlniri și găzduind prezentări virtuale sau live;
Gestionezi și califici clienți folosind un sistem de tip CRM;
Împliniți KPI-urile zilnice și obiectivele de vânzare lunare / trimestriale;
Creați și țineți un portofoliu de clienți, efectuând întâlniri de vânzări periodice;
Cunoștințe de administrare, precum și stăpânirea platformei Google Drive, și al programelor Microsoft Office;
Devi un membru contribuitor al echipei de vânzări în venituri, cultură și imagine de marcă;
Devi un ambasador al principiilor HHO AGENT și DPF DOCTOR.
Intervenție în dezvoltarea serviciilor de decarbonizare și curățare filtre de particule la nivel național

Abilitati cerute
Excelare în proiect management și atitudine pozitivă;
Abilitate de a respecta termenele, de a gestiona și de as prioritiza cererile simultane și de a comunica eficient cu proprietarii de afaceri și directorii/ manageri;
Etică de lucru puternic, punctualitate și capacitatea de a lucra într-un mediu de vânzări intens;
Capacitatea de a evalua critic informațiile obținute din mai multe surse, de a reconcilia conflictele, de a descompune informații la nivel înalt în detalii și de a comunica în mod eficient conceptele de vânzări la nivel înalt prospecților.
Motivație bazat pe performanță;

Cerințe obligatorii:
- Permis de conducere;
- Abilități de operare PC foarte bune;
- Experiență în vânzări de minim 1 an;
- Experiență în activități administrative;

Posturi de agent de vânzări disponibile în care avem nevoie de tine să activezi este:
- Sediul din București - 1 persoană
- Sediul din Cluj-Napoca - 1 persoană

Așteptăm să aplicați prin completarea acestui formular până la data de 5 Septembrie. https://forms.gle/3GsYDT64JSeZBnF9A

Așteptăm să ne contactați telefonic între orele 9-17.

Anunturi recomandate

Mesaj
Adauga CV

Fisierele acceptate sunt: doc, docx, pdf cu o marime maxima de 10Mb.

    Ervin

    Vezi toate anunturile