Vrei sa primesti notificari de la Romjob?

Trimite

Consilier tehnic- piese auto

Descriere

Ce așteptăm de la tine:

Ești pasionat de domeniul auto? Îți dorești să-ți dezvolți abilitățile de vânzări? Devino un membru al echipei noastre dacă te regăsești în următoarele:

Ai experiență profesională dobândită în comercializarea de piese auto;
Ai cunoștințe tehnice/mecanice în domeniul auto;
Ești amabil și orientat către client;
Îți place să lucrezi în echipă;
Ai permis de conducere categoria „B”;
Știi să lucrezi pe calculator;
Reprezintă avantaj dacă eși familiarizat cu programele de identificare piese auto;
Descrierea jobului

De ce să lucrezi la noi:

Îți oferim un mediu de lucru primitor și colegi mereu gata să te ajute;
Un pachet salarial atractiv și peste medie, salariul este oferit mereu la timp;
Climatul de lucru este unul pozitiv, bazat pe respect;
Îți oferim șanse reale de dezvoltare a carierei și de avansare;
Oferim discount special pentru angajații companiei la achiziția de piese auto;

Ce vei face la Bardi Auto:

Vei consilia tehnic clienții companiei (persoane fizice și juridice);
Vei identifica piesele auto în programe specializate în vederea ofertării clientului;
Vei oferi cele mai bune soluții clientului, în acord cu nevoia acestuia;
Vei fi responsabil de creșterea gradului de satisfacție a clienților;
Vei îndeplini anumite sarcini administrative;

Anunturi recomandate

Adauga CV

Fisierele acceptate sunt: doc, docx, pdf cu o marime maxima de 10Mb.