Vrei sa primesti notificari de la Romjob?

Trimite

Consilier Vanzari

Cautam consultant vanzari pentru tamplarie pvc, tamplarie aluminiu.

RESPONSABILITATI
1.Promovarea si vanzarea produselor societatii
2.Identifica necesitatile clientilor si ii consiliaza pentru alegerea celei mai bune solutii tehnice si comerciale;
3. Sustine negocierea cu clientii si procesul de vanzare
4. Mentine relatia post-vanzare cu toti clientii din portofoliu
5. Raporteaza zilnic activitatea desfasurata

CERINTE
1. Abilitati de comunicare si negociere;
2. Cunostinte financiare si contractuale de baza;
3. Experienta in domeniul vanzarilor minim 1 an (experienta in domeniul tamplariei PVC constituie un avantaj);
4. Cunostinte bune de MS Office;
5. Seriozitate, corectitudine, punctualitate.
BENEFICII OFERITE

Salariu fix + comision din vanzari

Cunostintele tehnice, experienta si cunoasterea programelor Win Arhi / Fenestra constituie un avantaj.

Adauga CV

Fisiere acceptate: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt, avi, mp4, cu o marime maxima de 10Mb.