Vrei sa primesti notificari de la Romjob?

Trimite

CONSULTANT DE CREDIT

Descriere

TE ASTEPTAM IN ECHIPA NOASTRA DACA:
-Detii abilitati de comunicare, convingere si negociere, relationare si iti place lucru in echipa.
-Esti organizat, ambitios si perseverent.
-Ai spirit de observatie si initiativa, esti dinamic si eficient.
-Vrei sa inveti lucruri noi intr-o maniera accesibila.
-Esti motivat de castigurile suplimentare.

CERINTE
-Studii liceale si diploma de bacalaureat.
-Experienta in vanzari directe credite, asigurari sau telecom constituie un avantaj.
-Cunostinte de operare PC (Microsoft Office).

DESCRIEREA JOBULUI
-Identifici noi oportunitati de vanzare si atragi clienti noi prin vanzarea de servicii.
-Acorzi consiliere si sprijin clientului in alegerea celei mai potrivite solutii de creditare din portofoliul de produse de creditare al companiei.
-Gestionarea portofoliului de clienti existenti ai companiei.
-Prezinti produsele de creditare.
-Raporteaza corect, complet si la timp activitatile desfasurate superiorului direct.

BENEFICII
-Un venit compus din salar fix plus comisioane in functie de volumul vanzarilor.
-Training si programe de dezvoltare continua.
-Plan de cariera motivant.

CV urile se pot depune la adresa : str. 20 Decembrie 1989, nr 26 sau la adresa de e-mail
Tel- 0724709596

Anunturi recomandate

Adauga CV

Fisiere acceptate: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt, avi, mp4, cu o marime maxima de 10Mb.