Trimite
26

consultant/formare manager

Specificații
Numele companiei sc company

Intra in echipa noastra si descopera libertatea de a-ti face programul asa cum vrei.

Hai in echipa noastra si fa-ti viata la birou asa cum visezi.
Noi credem ca e normal sa ai un program flexibil si un venit lunar la fel.
Sa lucrezi atat cat iti place, de unde iti place si sa programezi in ritmul tau.
Asa e in echipa noastra. Tu decizi cum vrei sa-ti arate ziua de lucru, iar noi te sustinem cu programe de dezvoltare profesionala si cu venituri pe masura ambitiei tale.

Ce competente trebuie sa ai:

Cunostinte medii de utilizarea PC;
Atitudine proactiva si perseverenta;
Bune abilitati de comunicare, negociere si orientare spre rezultat;
Spirit de initiativa si capacitatea de a lucra in echipa;
Diploma de bacalureat/Studii superioare constitue un avantaj
Experienta in vanzari constitue un avantaj;
Vanzarea produselor recomandate conform optiunii clientilui;

Ce responsabilitati vei avea:

Prospectarea permanenta a pietei si promovarea serviciilor companiei;
Efectuarea analizei nevoilor clientilor;
Construirea ofertelor pentru clienti conform nevoilor identificate;

Ce beneficii iti vom oferi:

Suport pentru autorizare (cod RAF);
Suport financiar pentru primele 24 de luni de activitate in functie de rezultate;

Traninguri gratuite;
Posibilitatea de apromova profesional si de a deveni manager de echipa in functie de performantele inregistrate si de interesul manifestat pentru activitatea desfasurata.

Carmen