Vrei sa primesti notificari de la Romjob?

Trimite

Consultant vânzări Casa Linda Decor

Vino in echipa Casa Linda Decor! Crestem impreuna! Investim in pregatirea angajatilor si construim relatii pe termen lung.

Atitudinea pozitiva, spiritul competitiv si dorinta de a face performanta sunt calitati umane pe care le apreciem, în mod deosebit, in cadrul echipei Casa Linda Decor!

Ce cautam la viitorul coleg/viitoarea colega?

Foarte bune abilitati de ascultare si comunicare
Placerea de a intelege nevoile clientului si a-i propune cele mai potrivite solutii
Pasiunea pentru decoratiuni si pentru obiectele handmade
Atitudine proactiva, entuziasm si dorinta de a invata
Experienta in vanzari constituie un avantaj
Minim studii medii.

Descrierea jobului
Ce vei face in rolul de Consultant Vanzari Casa Linda Decor?

Vei crea o experienta de cumparare clientilor Casa Linda Dexor - iti vei pune amprenta in intelegerea nevoilor, consilierea si comunicarea cu clientii, facandu-i sa isi doreasca sa revina la noi!

Ce oferim?

- O perioada de instruire in vanzari, care imbina nevoile tale cu nevoile companiei
- Un mediu de lucru placut si modern
- Vei lucra cu produse de calitate si vei fi recompensat cu un pachet de beneficii competitive, reduceri la achizitii proprii
- Venit fix si bonusuri lunare
- Vei avea oportunitatea sa te dezvolti profesional in cadrul companiei

Casa Linda Decor SRL colecteaza si proceseaza datele dvs. personale, in conformitate cu prevederile legale in materie de prelucrare a datelor cu caracter personal.

Adauga CV

Fisiere acceptate: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt, avi, mp4, cu o marime maxima de 10Mb.