Vei fi notificat de cate ori:

Atentionare!

Pentru a aplica cu CV trebuie sa ai completat minim 60%.
Vei fi redirectionat spre pagina de editare Micro CV.

Completeaza MicroCV

Sunt interesat/a de acest loc de munca.
Va trimit in atasament CV-ul meu.

Poti edita MicroCv-ul tau aici inainte sa il trimiti.

Trimite

Customer Service Support cu limba Franceza

Specificatii
Numele companiei Gi Group
Tip job full time

Gi Group România recrutează Customer Service Support cu limba franceză - avansat, pentru o importantă companie de IT din Timișoara.

Responsabilități:

➣ Gestionează și soluționează solicitările primite de la utilizatori sau clienți într-un mod plăcut și profesional;
➣ Conform procedurilor convenite, răspunde solicitărilor de acordare de asistență sau de prelucrare;
➣ Gestionează prompt apelurile nerezolvate și urgente.

Cerințe:

➣ Limba franceză la nivel avansat;
➣ Limba engleză la nivel mediu;
➣ Bune abilități de comunicare și spirit de echipă;
➣ Atenție focusată asupra nevoilor clienților;
➣ Orientat spre rezolvarea problemelor;
➣ Flexibilitate și disponibilitate pentru munca în 3 schimburi.

Se oferă:

➣ Pachet salarial competitiv si beneficii
➣ Servicii medicale, beneficii sportive, vouchere pentru prânz;
➣ Training și certificări: training cu produse și tehnologii actuale;
➣ Se oferă posibilitatea de creștere profesională în cadrul companiei.

Pentru mai multe detalii tel. 0746 047 580 sau trimite-ne CV-ul tău.

    Aplica acum cu MicroCV