Vrei sa primesti notificari de la Romjob?

Trimite

Operator pentru un Start-up Call center

Descriere

Cine Suntem?
INBUSU - Suntem un call center nou în Sibiu și oferim business suport firmelor mici și mijlocii atât din România cât si de pe plan internațional. Cautăm noi membrii în echipa noastră, motivați, prietenoși și ambițioși, care să aducă o perspectivă fresh în domeniul vânzărilor de servicii clienți de tip call-center.

Candidatul Ideal:
Dorește să aibă un loc de muncă pe termen lung
Experiență de muncă relevantă pe un post de agent call center
Obligatoriu: limba germană șau engleză la nivel mediu-avansat
Obligatoriu: experiența anterioară într-un call-centre este necesară. Vom avea nevoie de referințe de la jobul anterior
Abilități excelente de comunicare, cu orientare spre client
Persoană organizată cu o atitudine pozitivă
Pasiune pentru customer service, abordare empatică pentru a gestiona cu succes solicitările din partea clienților
Flexibilitate, seriozitate și spirit de echipă
Cunoștințe de operare PC, la un nivel de bază
Corectitudine atât în exprimare cât și în scris, mereu prietenos, politicos și abil
Limba Română vorbită și scrisă în mod impecabil
Gata să înveți și să îți dezvolți abilitățile într-un mod continuu
Mereu cu zâmbetul pe buze atunci când interacționezi cu clienții
Încredere de sine

Descrierea Jobului:
Preluarea apelurilor și informarea clienților
Redactarea de mailuri, chat-uri live, comunicare prin social media
Cercetare generală

Ce îți oferim:
Mediu de lucru dinamic, interactiv și plăcut
Training continuu și dezvoltare personală
Bonusuri de performanță
Contract pe o perioadă nedeterminată
Posibilitatea de a lucra într-o echipă tânăra și motivată
Oportunitatea de a te dezvolta personal și professional

Mai multe despre noi:
Scopul companiei noastre este de a crea un centru de contact unde clienții noștrii împreună cu clienții lor văd că fac parte dintr-o companie unde angajații iubesc ceea ce fac, lucrează cu plăcere și entuziasm într-o atmosferă placută și prietenoasă. Acest entuziasm trebuie simțit la fiecare interacțiune cu clienții noștrii pentru a crea o relație bazată pe încredere cu aceștia. Salariul este format dintr-un pachet de bază plus bonusuri de performanță. Dorim să avem o echipă unită, în care toti membri interacționează unii cu ceilalți, se respectă și se apreciază, dar în același timp se susțin și se motivează reciproc. Pentru a putea crea acest mediu pentru angajații noștri avem nevoie de oameni dornici de a rămâne în companie pe termen lung și nu ne vor părăsi cu prima ocazie.
Te regăsești în descrierea jobului și a criteriilor de selecție ?
Hai să ne cunoștem.Așteptăm CV-ul dumneavoastră pe adresa de email

Adauga CV

Fisierele acceptate sunt: doc, docx, pdf cu o marime maxima de 10Mb.