Vrei sa primesti notificari de la Romjob?

Trimite

REPREZENTANT COMERCIAL

Descriere

Candidatul ideal
Cunoștințe limba franceză scris vorbit nivel avansat
Experiență anterioară în domeniu constituie un avantaj dar nu este o cerință obligatorie
Cunoștințe Microsoft Office, MS Excel,
Abilități de comunicare & relaționare,bună organizare;
Dinamism, lucru în echipă;

Descrierea jobului
Pentru departamentul comercial – căutam o persoană care să ocupe poziția de reprezentant comercial

Responsabilitățile poziției sunt:

Ofertare clienti ,updatare baza de date
Trimite mailuri,newslettere către potențialii clienți
Ține legătura telefonic cu clienți
Realizarea de rapoarte specifice
Disponibilitatea de a efectua deplasări în U.E.

Beneficii:

Pachet salarial atractiv.
Stabilitate într-o companie românească
Contract de muncă pe perioadă nedeterminată
Program de training inițial
Condiții deosebite de muncă
Dezvoltare profesională, participare la programe de instruire și perfecționare

Relatii la 0234.535.610 , 0720.977.394
CV se trimit la adresa de e-mail : secretariat ecim @ gmail.com

Adauga CV

Fisierele acceptate sunt: doc, docx, pdf cu o marime maxima de 10Mb.

    EchipaCim

    Vezi toate anunturile