Vrei sa primesti notificari de la Romjob?

Trimite

Reprezentant vanzari Fereastra ADF

Descriere

Fereastra ADF Iasi angajeaza!

Descrierea postului:
- prospecteaza in permanenta piata de profil, atat din perspectiva potentialilor clienti cat si din perspectica concurentei;
- identificarea clientilor noi, stabilirea de intalniri, reprezentarea companiei, prezentarea si realizarea ofertei, incheierea de contracte respectand politica de vanzare a firmei;
- cunoasterea produselor comercializate asigurand clientilor informatii detaliate, consultanta si solutii.
Cerinte:
- experienta relevanta intr-o pozitie similara - in domeniul tehnic minim 2 ani;
- studii superioare profil tehnic - constituie un avantaj;
- abilitati de prezentare a detaliilor tehnice in cadrul intalnirilor cu clientii;
- abilitati de planificare, organizare, comunicare, negociere, lucru in echipa;
- orientare catre client si atitudine pozitiva;
- cunostinte de MS Office: Word, Excel;
- permis de conducere categoria B si disponibilitate de deplasare in aria de responsabilitate.
Beneficii:
- Dezvoltarea unei cariere intr-o companie in continua dezvoltare;
- Training-uri periodice in vederea dezvoltarii profesionale;
- Pachet salarial motivant (telefon, autoturism, comision in functie de vanzari);
- Lucru intr-un colectiv format din profesionisti ai pietei de tamplarie PVC

Adauga CV

Fisiere acceptate: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt, avi, mp4, cu o marime maxima de 10Mb.