Vrei sa primesti notificari de la Romjob?

Trimite

Reprezentant Vanzari in zona Transilvania

Lider si pionier in domeniu managementului ecologic, clientul nostru angajeaza pe post de Reprezentant vanzari o persoana responsabila, dornica de inovatie si pasionata de oameni. Cooperarea si munca in echipa, respectul, diversitatea si grija fata de comunitate reprezinta cateva dintre asumtile de baza care au cladit fundatia solida a numerosilor ani de experienta. Daca te regasesti cu acest valori, te asteptam sa contribui la integrarea propriei diversitati si sa-ti valorifici potentialul in cadrul unui grup de oameni dornici sa te cunoasca.

Cerinte:
Deplasari in zonele de interes alocate (jud. Cluj, Mures, Alba, Bistrita-Nasaud, Salaj, Harghita)
Posesor carnet de conducere - categoria B
Cunostinte de limba engleza de nivel mediu
Abilitati bune de comunicare
Experienta in vanzari constituie un avantaj
Flexibilitate (sarcinile includ munca de teren si de birou)

Responsabilitati Reprezentant vanzari:
Studiu de piata intern pentru analiza si predictia cererilor clientului
Atentie sporita relatilor cu clientii
Contactarea clientilor cu scopul de ofertarii servicilor
Intocmire schema si plan de afaceri pentru regiunea atribuita
Negocierea contractelor si planurilor de afaceri
Gestionarea conturilor de datorii
Soluționarea și gestionarea cererilor și plângerilor clienților

Obiective:
Realizarea atribuirilor aferente functiei
Capacitatea de identificare a potentialului si valorificarea acestuia
Demonstrarea abilitatilor de rezolvare de probleme
Focusare pe mentinerea relatiilor interumane
Participarea proactiva la imbunatatirea continuua a modului de desfasurare a activitatii
Actualizarea datelor
Managementul deseurilor complexe

Beneficii:
Pachet salarial fix si comision performant, plus alte beneficii (tichete de masa, beneficii medicale etc.)
Telefon si autoturism de serviciu

Adauga CV

Fisierele acceptate sunt: doc, docx, pdf cu o marime maxima de 10Mb.