Vrei sa primesti notificari de la Romjob?

Trimite

Reprezentant Vanzari/Manager zona

Descriere

Descrierea jobului - România

Responsabilitatile postului:
- Dezvoltarea vânzarilor de pe zona alocata (racolarea de noi piete, analizarea concurentei)
- Gestionarea responsabila a judetelor MM, SM, SJ din punct de vedere al vânzarilor si financiar
- Stabilirea obiectivelor de vânzari, în conformitate cu strategia companiei, elaborata de catre top management
- Mentinerea si îmbunatatirea relatiei profesionale cu clientii strategici ai companiei
- Întocmirea unor statistici, rapoarte pentru transmiterea lor catre top management
Cerinte

Cerinte necesare ocuparii postului:
- Studii superioare
- Experienta relevanta in vanzari pe aceasta zona chiar la alte firme de distributie de produse identice sau asemnatoare;
- Abilitati excelente de comunicare
- Gândire orientata spre rezultate si spre clienti
- Persoana hotarâta, ferma în luarea deciziilor
- Capacitatea de auto-organizare si o larga viziune strategica, dinamica
- Cunostinte avansate de operare PC
- Permis de conducere categoria B

Aptitudini necesare ocuparii postului:
- Seriozitate;
- Credibilitate;
- Optimism;
- Dinamism.
- Corectitudine

Se ofera:
- Pachet salarial motivant cu parte fixa si bonusuri de performanta
- Masina de serviciu, laptop, telefon
- Autoritate operationala pentru îndeplinirea obiectivelor
- Un plan de implementare bine stabilit
- Conditii moderne de lucru, oportunitatea de a activa într-o echipa de succes
- Un program de munca fix, de L-V 8h/zi (cu weekend-uri libere)

Adauga CV

Fisierele acceptate sunt: doc, docx, pdf cu o marime maxima de 10Mb.