Vrei sa primesti notificari de la Romjob?

Trimite

Reprezentant vânzări piese de schimb – Alexandria

Recrutăm pentru un distribuitor important de utilaje agricole,

★ REPREZENTANT DE VÂNZĂRI PIESE DE SCHIMB cu locația în Alexandria.

Ne poți suna la 0744 603 135.

Responsabilități

- vizitezi clienții și te lămurești care sunt așteptările lor
- identifici nevoile lor și pregătești oferte personalizate
- informezi clienții despre oferta de produse și condițiile comerciale
- transmiți comenzile colegilor la magazin
- ajuți, dacă este cazul, la livrarea comenzilor
- păstrezi legătura cu clienții și le rezolvi solicitările
- menții evidențele de vânzări
- participi la târguri și expoziții
- strângi informații și întocmești rapoarte la cerere

Educatie + Experiență

- ești pasionat de domeniul tehnic
- ai cunoștințe despre piese de schimb sau utilajele agricole
- ești dinamic, ordonat și vrei să fii în centrul atenției
- îți place să vorbești, să negociezi, să convingi
- ești isteț și te descurci în diverse situații
- prețuiești munca de echipă și demonstrezi asta colegilor tăi
- iei singur startul, vei primi la schimb o mână de ajutor
- ai studii medii sau superioare, de preferat în domeniul tehnic
- permis cat.B
- locuiești în Alexandria sau într-o localitate de unde poți ajunge ușor la reprezentanță

Alte beneficii

- salariu fix, bonus trimestrial în funcție de vânzări, premii anuale
- tichete de masă
- masină de serviciu, telefon și alte lucruri necesare
- un mediu de lucru profesionist, bazat pe colegialitate și respect

Adauga CV

Fisiere acceptate: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt, avi, mp4, cu o marime maxima de 10Mb.