Trimite

Reprezentant Vanzari

Descriere

Responsabilitati:
- Manifesta grija de client si pastreaza in permanentarelatia cu clientii firmei;
- Prezinta tuturor clientilor vizitati intregul portofoliul de produse pus la dispozitie de catre companie, informeaza despre noile produse /servicii/promotii aparute, preturile si discount-urile, procedurile de colaborare;
- Identifica, contacteaza si fidelizeaza potentialii clienti in vederea emiterii ofertei, negocierii, incheierii si executarii contractelor;
- Elaboreaza ofertele si le prezinta in fata clientilor si a potentialilor clienti;
- Vanzarea produselor firmei precum si incasarea platilor de la clienti la termenele stabilite.
- Promoveaza imaginea si brandurile firmei numai prin adoptarea unei atitudini profesionale care sa reflecte valorile si cultura companiei;

Cerinte:
- Studii medii sau superioare;
- Experienta minim 1 an pe un post de in domeniul vanzarilor;
- Dorinta de stabilitate la o firma serioasa cu branduri consacrate;
- Preocupat/a de performanta; sa dezvolte activitatea firmei;
- Pasionat/a de domeniu beauty (reprezinta avantaj);
- Capacitate de relationare interumana;

- Posesor/oare de permis conducere categoria B - disponibilitate la munca de teren si office.
Se ofera: salariu fix, comision din vanzari, tichete de masa, masina
Locatia: claidrea Green Gate, sector 5

Anunturi recomandate

Mesaj
Adauga CV

Fisierele acceptate sunt: doc, docx, pdf cu o marime maxima de 10Mb.