Vrei sa primesti notificari de la Romjob?

Trimite

Sales executive Rusa/Engleza

Descriere

Candidatul ideal

Candidatul ideal este are experiență în domeniul marketing / publicitate / vanzari, deține o diplomă de licență, care vorbește fluent Rusa (Limba Engleza ar fi un plus), este perseverent și optimist.

Descrierea postului

Locul de muncă presupune contactarea prin telefon și prin e-mail a clienților noștri, extinderea listei noastre de sponsori. Sponsorii care trebuie contactați sunt companii de top din întreaga lume.
Oferim un salariu atractiv pentru a corespunde posibilelor dificultati pe care le-ați putea întâlni în timpul activității de zi cu zi, plus bonusuri de performanță, în funcție de vânzări.
Biroul nostru este situat lângă stația de metrou Crangasi.

Descrierea Companiei
Agenție de comunicare pentru printuri diplomatice de lux și conferințe.
Salariu fix plus Bonus.
CV la robert.dima (at) sed-conferences.com

Salariu 3000 lei net plus bonus de performanta.Contact: robert.dima at sed-conferences.com sau +40 770 120 623

Adauga CV

Fisierele acceptate sunt: doc, docx, pdf cu o marime maxima de 10Mb.