Vrei sa primesti notificari de la Romjob?

Trimite

Secretară

Descriere

Candidatul ideal
Companie cu renume pe piața din România în domeniul vânzări servicii, angajează Secretară.

Te potrivești cerințelor postului pentru că:
- ai studii superioare în curs sau finalizate;
- cunoști limba engleză la nivel conversațional;
- ai competențe de operare calculator (pachetul Office, Internet, baza de date);
- ești o persoană responsabilă, proactivă, dedicată și orientată spre rezultat;
- ai abilități foarte bune de organizare, planificare, prioritizare;
- comunicarea este unul din punctele tale forte, îți place munca în echipă și interacțiunea cu oamenii.

Descrierea jobului
- pregătirea activă a ofertelor pentru potențialii clienți și procesarea documentelor relevante pentru desfășurarea activităților din cadrul firmei;
- comunicarea deschisă atât cu clienții, pentru identificarea și satisfacerea nevoilor acestora, cât și cu celelalte departamente ale companiei;
- desfășurarea activităților birocratice (redactare, scanare, arhivare de documente);
- participarea la inițierea și menținerea relațiilor cu clienții pe termen lung;
- activități de promovare a ofertelor în mediul online;
- prezentarea şi consilierea directă a clienţilor pe teren în legătură cu ofertele imobiliare.

Beneficii:
- câștiguri motivante, progresive;
- mediu de lucru plăcut, echipa tânără, dinamică;
- contexte de dezvoltare personală și profesională.

Crezi că descrierea ţi se potriveşte? Atunci profită de şansa de a face parte şi a lucra alături de o echipă tânără, talentată şi profesionistă.
Abia așteptăm să te cunoaștem!

Anunturi recomandate

Adauga CV

Fisierele acceptate sunt: doc, docx, pdf cu o marime maxima de 10Mb.