Trimite

Sef magazin - Nasaud

Descriere

Descrierea postului:

- promovarea şi vânzarea directă de telefoane mobile, servicii şi accesorii pentru telefonie mobilă;
- urmărirea si atingerea obiectivelor de vânzări;
- identificarea nevoilor clientilor si oferirea celor mai bune soluţii;
- oferirea de informaţii asupra caracteristicilor funcţionale ale produselor;
- demonstraţii de utilizare a produselor şi serviciilor la cererea potenţialilor clienţi;

Cerinţe:

- studii medii sau superioare;
- operare PC - MS Office, Internet;
- capabil de a acumula rapid cunoştinţe noi;
- abilităţi de prezentare şi convingere.

Beneficii:
- un pachet salarial atractiv;
- bonusuri corelate cu performanţa;
- telefon mobil ;
- posibilitatea unei cariere în cadrul unei companii dinamice.

Anunturi recomandate

Mesaj
Adauga CV

Fisierele acceptate sunt: doc, docx, pdf cu o marime maxima de 10Mb.