Vrei sa primesti notificari de la Romjob?

Shop&Go Mega Image Deumul Taberei 92 sector 6 angajeaza casier/lucrator comercial

Mega Image Shop & Go Sector 6 Drumul Taberei 92 angajeaza casier- lucrator comercial

Salariu debut 1700 lei net (in mana).

Pentru cei cu experienta in Shop&Go (minim 1 an) salariul se negociaza in urma discutilor.

Responsabilitati:
- Receptionarea de marfa;
- Aprovizionarea magazinului.
- Etichetarea si aranjarea produselor la raft;
- Prezentarea si comercializarea produselor;
- Asigurarea unei imagini placute a magazinului;
- Amabilitate si promptitudine in relatia cu clientul;
- Mentinerea unui mediu de lucru curat si organizat;
- Verificarea si inregistrarea termenelor de valabilitate.
Cerinte:
- Persoana organizata si punctuala;
- Disponibilitate pentru program de lucru in 2 ture (8h)
- Bune abilitati de comunicare si atentie distributiva;
- Seriozitate si dorinta de a lucra intr-un mediu placut.
-Posibilitate de dezvoltare a carierei - Sanse reale de promovare pentru cei care isi doresc un loc de munca stabil si bine platit. Dacă vrei un job unde ai siguranța că vei fi respectat, te așteptăm in echipa noastra!

0773832090

Adauga CV

Fisierele acceptate sunt: doc, docx, pdf cu o marime maxima de 10Mb.

    vali

    Vezi toate anunturile